Benefit Favorilerim

20:43

Merhaba ! Bugün sizlerle çok sevdiğim favori makyaj markalarından biri olan Benefitin bayılarak kullandığım birkaç ürününden bahsetmek istiyorum.
                     
   Bu ürünlerin başında Benefit The POREfessional geliyor.Geniş gözenek probleminiz varsa kesinlikle çok memnun kalacağınız bir ürün.Gözeneklerin görünümünü küçültüp daha pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.Bende cildim hassas olduğu halde sivilce sorununa yol açmadı ancak yinede hassas ciltlerin dikkatli kullanmasında fayda var.Ayrıca fondotenin daha güzel sabitlenmesini sağladığı benim bir diğer gözlemlerim arasında.Cildinize bu kremsi ürünü uygularken fondoten öncesi krem gibi sürerek değil parmak uçlarınızla uygulayacağınız bölgeye hafif hafif vurarak uygulamalısınız.Zaten yapısı oldukça hafif ve ipeksi..Cildinizi makyaja hazırlamak için mucizevi bir makyaj bazı olarak kullanabilirsiniz.Geniş gözenek sorunu olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

                      
 Diğer bir ürün ise The POREfessional Agent Zero Shine.. Cildinizde yağlanma ve parlama sorunu varsa sizin için birebir.Gün içinde parlama problemlerine karşı kullanıyorum ve kullanımı kesinlikle çok rahat.Bu sayede aynasız olarak bile rahatlıklıkla uyguluyorum ve parlayan cildime anında son veriyorum.Özellikle yağlı bir cildiniz varsa almalısınız..

     Ve gelelim en sevdiğim Benefit ürününe işte karşınızda Hervana allık..4 farklı renkten oluşan ve ışıltısı olmayan bir allık bu sayede çok doğal duruyor.Cildinize çok şeker, hafif ve doğal bir pembelik veriyor ve her makyaja yakışıyor.

Resimde solda hafif uygulanmış halini sağdaysa daha yoğun uygulanmış halini görebilirsiniz.Açık tende bu şekilde dururken esmerlerde de kesinlikle çok iyi durduğunu söyleyebilirim.Cildimde de herhangi bir sorun yaratmadı.Tüm bu sebeplerden dolayı kesinlikle favorilerim arasında.
   Siz siz olun makyaj malzemesi alırken beğendiğiniz ürünü denemeyi ihmal etmeyin.Mutlaka kendi cildinizde bir görün ve öyle karar verin..Herkese Teşekkürler Sevgiyle kalın.. !

You Might Also Like

0 yorum