Saçlarım YANDI !! =(

00:07


  Herkese merhaba !! Saçlarım çok uzundu ve ne yazık ki saçlarımı sarı yapayım derken onları kaybettim . Sizde benim gibi duruma düşmeyin diye sizinle bu anımı paylaşmak istedim.

                                            
     
        Güzel ve uzun saçlarım vardı doğal ve güzel ancak saçlarımı sarıya çevirmek isterken        saçlarımdan oldum =((   Bu resim saçlarımın işlem görmemiş haline ait .Saçlarımı sarıya çevirmek istediğimde en güvendiğim kuaföre gittim ve saçlarımı yaklaşık 3 saatlik bir işlemle sarıya çevirdik.Tam sarı denemez belki ama gayet güzel oldu beğeniyordum.Buraya kadar herşey süper.

                                                           

                                            

                                           


    Saçlarımın bu halinden oldukça memnundum.Ancak sarı saçı kullanmak bildiğiniz gibi çok zor ve saçımda hafif yeşillenmeler oldu.İstanbulda kuzenimle bu durumu düzeltmek için gittiğim bir kuaförde saçlarıma bir kaç işlem uyguladılar.İyi bir kuaföre gitmiştim ve beklentim yüksekken saçım yıkanıp kurulandığında benim için tam anlamıyla bir hayal kırıklığıydı.Saçlarım hiç beğenmediğim bir tonda sarı olmuştu ve hiç sağlıklı görünmüyorlardı.Kısacası saçlarım yanmıştı.Bende saçlarımı kısacık kestirmek zorunda kaldım.Ve koyu bir renge boyatıp sarı saç sevdamdan vazgeçtim.Şuan saçlarım baya kısa ancak benim gibi bu durumu yaşayanlar varsa saçlarınızı kısayken de çok değişik tarzlarda kullanabilirsiniz.Bu aralar saçlarıma sürekli bakım uygulayıp uzatmaya çalışırken ki hindistan cevizi yağı bu konuda efsanedir.Bir yandan kısa saçın keyfini çıkarıyorum.Sonuç olarak olan oldu başka çarem yok =))


   Bir bu resimdeki gibi düz kullanıyorum.
   Birde aşağıdaki gibi bigudi sararak kısa ve kıvırcık şekilde kullanıyorum.


Evet sizde benim gibi bir durum yaşadıysanız saçınızı uzatırken kısa saçın keyfini çıkartmaya bakın yok hayır saçlarınız hala sağlıklı ve uzunsa saçlarınızı güvendiğiniz ellere teslim etmeyi unutmayın!!Saç açma işleminde mutlaka ama mutlaka Olaplex kullanılmasını tercih edin. Bu şekilde saçınızın aldığı zararı en aza indirebilirsiniz.
Saç uzatmak için Sinameki kürünü de sizlerle paylaşıcam.Takipte kalın...

You Might Also Like

6 yorum

 1. geçmiş olsuuun bir deee aramızaaa hoşgeldiiin. bir deee, baksanaaa, son yazımdaki blogger magazine üye olsanaaa, bir de "blogger semti" yaz gugula ona da üye olsanaa, bunlar yeni blog gruplarımııız. bir de baksanaa blogumdaaa, yanda face adresim var twit ve insta adreslerim. feyse gel bak orda da blog gruplarımız var yazılarını orlarda da yayınlarsın daha çok arkadaşımız görür seni. ben de en kısa zamanda tanıtırım böyleceee çok arkadaşın olur kiii. görüşürüüz yinee :)

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar,blog yorum kardşliği etkinliğinden geliyoru.Sizi takibe aldım bloğunuz hayırlı olsun.Bana da beklerim.www.stilklavuzum.com

  YanıtlaSil
 3. Çok teşekkürler arkadaşlar bende sizi hemen takibe alıyorum =))

  YanıtlaSil
 4. üste sölediğim yerlere de üye ol amaaa arkadaşın artar işteee baksanaaa bir arkadaşımın blogunda gördüm seniii de geldiim, bana da uğrayın diyoduun gel o gruplarımıza da aramıza gir işteee :)

  YanıtlaSil
 5. bak şimdiii

  blogger derneği
  blog atlası
  blog lu yorum
  blog/yayın paylaşımı

  bu face gruplarımıza üyelik isteği yollasanaaa :)

  twit ve instada da hep birlikteyiz blogçular.

  bir de "blogger gazetemiz" bloguna, bak son yazımdaaa

  bir deee, "blogger semti" blogunaaa :)

  YanıtlaSil