The Balm Mary-Lou Aydınlatıcı

16:01


 Herkese merhaba..Bugün Balm'ın çok sevilen aydınlatıcısı Mary Lou dan bahsetmek istiyorum.Yüzümüzü daha sağlıklı ve canlı göstermek için aydınlatıcılar makyajda vazgeçilmezdir.Aydınlatıcılarla ışıltılı ve kemik yapımızın daha belirgin olduğu bir görünüm sağlayabiliriz.

Aydınlatıcı denildiğinde Mary Lou benim favorim.Her ne kadar mat makyaj yapmayı sevsem de bu aydınlatıcıyı kullanıyorum.Sarı alt tonlu bu aydınlatıcı hafif uygulamayla harikalar yaratıyor.Ama kullanırken dikkat edilmeli,çok hafif uygulanmalı yoksa çok parlıyor yapay duruyor ve yanar döner bir hal almak an meselesi oluyor.Ayrıca kendisi göz farı olarak da kullanılabiliyor.Ben gözlerime ışıltı katmak için ve daha etkileyici bakışlara sahip olmak için göz pınarlarıma uyguluyorum.Bu aydınlatıcının tek olumsuz yanı bana göre kalıcılığı biraz az .Yüzüme uyguladıktan 2 saat kadar sonra yok olmuş gibi geliyor bana bilemedim.

                                     

Bu arada Aydınlatıcıları doğru kullanmak gerçekten önemli . Aşağıdaki resim aydınlatıcıları ne amaçla nereye kullanmamız gerektiğini gösteriyor.Tabiki tüm bu bölgelere uygulamak zorunda değilsiniz.Ben genelde sadece burun üzerine ve elmacık kemiklerine uygulamakla yetiniyorum.
                 

You Might Also Like

8 yorum

 1. Yanıtlar
  1. Çok Sağol Deep saçlarım yandı yazıma da gif ekledim uğraşıyoruz işte napalım sen nasılsın ?=D

   Sil
  2. gördüm onlar da sevimli olmuuş :) iyiyim işte blog okuyom yorum yapıyoom :)

   Sil
 2. uygulama alanlarını gösteren görsel için teşekkürler. Çok aydınlatıcı kullanmıyorum ama aklımda bulunsun..
  sevgiler...

  http://blogdakicin.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim canım =))

   Sil
 3. İki kaş yanına ve orta kısma 2 kere geçin :) Etkili oluyor Kaş altına önermem Normal baz sürdükten sonra uygulamayı yaparsanız etkili olur Balm harici bir kaç yöntem dana mevcut :) Güzel paylaşım olmuş bilgiler için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Söylediklerini uygulayacağım=)) Ben teşekkür ederim..

   Sil