NOTE Mattemoist Lipgloss 402

17:23


Öncelikle merhaba ! Bugün sizlere yeni aldığım  NOTE mattemoist lip gloss 402 numaradan bahsetmek istiyorum.Her ne kadar lipgloss olarak geçsede bana göre kesinlikle likit ruj formunda.Mat likit rujları zaten çok severek kullanıyorum ama bunu ayrıca çok sevmemin sebebi diğer mat likitler gibi aşırı mat değil ve dudağı kurutan bir yapısı yok aksine nemlendiriyor.

                                     

Yapısını gerçekten çok seviyorum yumuşak bir yapısı var ve pigmentasyonu gerçekten çok iyi.Tek kat kesinlikle yeterli oluyor ama daha koyu bir renk elde etmek istediğimde iki kat uyguluyorum.

                                       

   Bu seride ben pembe alt tonlu 402 numarayı seçtim çünkü hem doğal hemde canlı bir rengi               var.Kalıcılığı da gayet iyi.Bu ürün benden tam not aldı artık vazgeçilmezlerim arasında..
  Bu arada dip not olarak eklemek istiyorum yapısından mı bilemiyorum ama dudaklarımı daha kalın   gösteriyor gibi geldi bana bu da ayrıca bir bayıla bayıla kullanma sebebi=)


                                     
You Might Also Like

6 yorum

 1. Merhaba ç, sayfama bıraktığınız yorumdan geldim :) takibe alıyorum blogunuzu sevdim :) Rujda çom yakışmış benimde severek kullandığım tonlar teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim =) Evet hemen hemen her makyaja gidiyor bu yüzden benim için vazgeçilmez tonlar =)

   Sil
 2. Mattemoistları ben de çok seviyorum! iyi ki hatırlattın hemen çekmeceden çıkarmalı:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten güzel bir seri bencede çekmeceden çıkmalılar hakkını verelim =D

   Sil
 3. yapısını sevdiğim bir ruj kendisi :-)) ayrıca kokusunu da severim ben..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet katılıyorum kokusuda çok hoş =)

   Sil